vnitřní žaluzie Ostrava

vzornik_horizontalnich_lamel_sokol_zaluzie_zmenšený

Horizontální žaluzie – 25 mm

Žaluzie jsou vhodné pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

Disponujeme  71 barevnými variacemi lamel a 11-ti barvami horního a spodního profilu a

Předností je jednoduché ovládání pomocí jednoho řetízku.

Možnost celostínícího provedení lamel, montáž do zasklívacích lišt bez ztráty záruky na okna.

Cenová dostupnost.

Horizontální žaluzie – 50 mm

Interiérové žaluzie umožňují plynulou regulaci osvětlení, zabraňují zvědavým pohledem a umožňují, abyste se uvnitř cítili dobře a chráněni, i když venku prší nebo praží slunce.

Standardní hliníkové lamely široké 50 mm ve tvaru písmene „C“ jsou polohovatelné a v případě potřeby mohou být fixovány pomocí lanka v plastovém pouzdře. Tento typ horizontálních žaluzií se s oblibou používá zejména v kancelářských prostorech nebo v bankách či jiných průmyslově využívaných prostorech.

horizontální žaluzie s lamelou 50 mm sokol žaluzie
VERTIKALNI_ZALUZIE_OSTRAVA

Vertikální žaluzie látkové

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným bytových doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiérů. V dnešní době nabízíme jak látkové, tak i plastové nebo dřevěné lamely.

Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostorů, bank, firem, kanceláří, hal atd.. Splňují největší estetické kriteria funkčnosti a kvality i nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Lamely mohou být z látky, dřeva nebo plastu. Ovládání je velmi jednoduché a to pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých polyesterových lamel zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků, závažích a spojovacích řetízků. Možnost atypického provedení (šikminy, oblouky).

ATYPICKÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

šikmé a lomené provedení.

Žaluzie jsou vhodné pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

Disponujeme 11-ti barvami horního a spodního profilu a 71 barevnými variacemi lamel.

Předností je jednoduché ovládání pomocí jednoho řetízku, možnost celostínícího provedení lamel, montáž do zasklívacích lišt bez ztráty záruky na okna a cenová dostupnost.

Montáž do zasklívací lišty bez ztráty záruky na okna.

atypicke_horizontalni_zaluzie_sokol_zaluzie