VENKOVNÍ ŽALUZIE SETTA 90OSTRAVA

Venkovní okenní žaluzie Setta 90

Venkovní žaluzie Setta 90 představuje špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene „S“ šíře 90 mm vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu. Účelnost venkovní žaluzie Setta je posilněná ladným vzhledem. Termoregulační efekt žaluzie Setta zvyšuje guma vlisovaná po celé délce lamely. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu venkovní žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání. Variabilita montáže, elegance a dokonalé zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie unikátní stínicí prvek pro veškeré typy objektů.

Přednosti a výhody

• elegantní a designové provedení s lamelou ve tvaru „S“,
  • vysoký stupeň zastínění,
  • termoregulační i ochranný efekt,
  • snižování hladiny venkovního hluku,
  • dolní profil z extrudovaného hliníku,
  • možnost elektrického ovládání,
  • snížená hlučnost žaluzie (vlisovaná guma po celé délce žaluzie),
  • maximální garantovaná plocha 24 m2

Exteriérová stínicí technika vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek a je významnou součástí stavby z hlediska úspory energie. V tradičním pojetí plní exteriérové žaluzie stínicí a bezpečnostní funkci, v netradičním pojetí jsou architektonickým prvkem administrativních budov a šperkem rodinných domů.

Způsob ovládání

• manuálně – klikou
  • elektricky – dálkovým ovladačem nebo vypínačem

Garantované rozměry

• minimální šířka: 600 mm
  • maximální šířka: 4000 mm (pro ovládání klikou) / 6000* mm (pro ovládání motorem)
  • maximální výška: 4000 mm
  • maximální plocha: 8 m2 (pro ovládání klikou) / 24 m2 (pro ovládání motorem)

* Upozornění: S rostoucí šířkou žaluzie klesá třída její odolnosti vůči větru – viz Odolnost proti větru, níže na stránce.

Technické parametry

Nákres lamely Setta 90